Potrzebna wycena?

+48 81 468 00 30 biuro@jg-group.pl

Narzędzia do produkcji
kół zębatych

Odkryj potęgę nowoczesnych technologii z autorskimi narzędziami JG Precision Tools. SKIVING+ to produkty stworzone do produkcji kół zębatych rewolucyjną metodą Power Skivingu oraz metodą dłutowania Fellowsa.

SKIVING+ – w czym się specjalizujemy?

JG Precision Tools jest polskim producentem dłutaków Fellowsa, a także rewolucyjnych narzędzi do Power Skivingu. Linia SKIVING+ STANDARIZED została zaprojektowane od podstaw z myślą o frezowaniu kół zębatych metodą Power Skivingu. To zaawansowane technologicznie podejście do obróbki, które umożliwia produkcję złożonych kształtów zębów, z wyjątkową precyzją i efektywnością. Power Skiving łączy w sobie frezowanie obwiedniowe i kształtowanie kół zębatych poprzez ciągłe „walcowanie” materiału z posuwem osiowym. Gwarantuje w ten sposób wysoką oszczędność czasową oraz kosztową względem tradycyjnych metod wytwarzania kół zębatych.

W ofercie JG Precision Tools znajdują się także dłutaki Fellowsa z linii SHAPE+. Seria przeznaczona została do dłutowania kół zębatych prostych bądź śrubowych o uzębieniu wewnętrznym oraz zewnętrznym. Zapewnia szybką i niezawodną pracę pod wysokim obciążeniem.

Dłutowanie kół zębatych i wielowypustów przy pomocy dłutaków Fellowsa jest bardzo popularną metodą produkcji uzębień, przede wszystkim tych wewnętrznych. Z uwagi na czas i niską efektywność tej meotody, dłutaki wykorzystywane są przede wszystkim do produkcji jednostkowej, mało i średnioseryjnej.

Wolisz zapoznać się tradycyjnym katalogiem?

Sprawdź co możemy Ci zaoferować.

 

POBIERZ KATALOG SKIVING+

Narzędzie do produkcji kół zębatych JG Precision Tools

Dlaczego warto z nami współpracować?

Precyzja

Projektujemy narzędzia z myślą o zapewnieniu maksymalnej precyzji. Osiągamy przy tym doskonałą jakość i dokładność wymiarową zębów. Oferujemy narzędzia o zoptymalizowanych geometriach, które zapewniają minimalną tolerancję wymiarową oraz minimalne odchylenia wewnątrz tolerancji.

Wydajność

Dzięki zaawansowanym technologiom i materiałom jak np. węglik spiekany, nasze narzędzia do obróbki metodą Power Skivingu zapewniają wysoką wydajność w procesie produkcji. Ich konstrukcja i starannie dobrane powłoki zmniejszają tarcie, co zapewnia mniejsze zużycie narzędzia i jego dłuższą żywotność, przy zachowaniu szybkiej obróbki.

Wieloaspektowość

Nasze narzędzia są dostosowane do różnych rodzajów obrabianych materiałów. Bez względu na to, czy potrzebujesz narzędzi do obróbki kół zębatych o uzębieniu prostym, skośnym czy też wielowypustów. Dostarczamy rozwiązania, które sprostają Twoim wymaganiom.

Dostosowanie

Jesteśmy elastycznym producentem, gotowym dostosować nasze narzędzia do indywidualnych potrzeb klientów. Masz specjalne wymagania dotyczące geometrii zębów, materiałów czy innych parametrów obróbki? Chętnie pomożemy w zapewnieniu idealnego dostosowania do stawianych wymagań.

Wsparcie techniczne

Oferujemy również wsparcie techniczne naszym Klientom. Nasz zespół ekspertów posiada szeroką wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie. Jesteśmy gotowi do rozwiązywania problemów i udzielania porad oraz wskazówek dotyczących optymalnego wykorzystania naszych narzędzi.

Innowacyjność

Stale inwestujemy w badania i rozwój, aby pozostać na czele innowacji w dziedzinie narzędzi do obróbki metalu. Dążymy do wprowadzania nowych technologii, materiałów i procesów, które mogą jeszcze bardziej zwiększyć wydajność, a także jakość naszej produkcji.

Marek Dziuba

Kierownik działu konstrukcyjnego

Telefon: +48 81 440 83 44

Potrzebujesz pomocy lub masz dodatkowe pytania?

Napisz do mnie. Z chęcią doradzę Ci w dobraniu odpowiednich narzędzi dla Twojej firmy, a także przedstawię możliwości wspólnej współpracy.

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Administratorem danych osobowych jest JG PRECISION TOOLS. Więcej informacji dotyczących ochrony danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Klikając WYŚLIJ, akceptują Państwo wszystkie powyższe warunki.