Potrzebna wycena?

+48 81 468 00 30 biuro@jg-group.pl

NOWOCZESNE NARZĘDZIA SPECJALNE
JG PRECISION TOOLS

PROJEKTUJEMY I PRODUKUJEMY NARZĘDZIA SPECJALNE NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE KLIENTÓW

Dzięki doświadczeniu jakie zebraliśmy przez ostatnie 15 lat w branży narzędzi skrawających, eksperci JG Precision Tools opracowują narzędzia, które skracają czas obróbki, co bezpośrednio przekłada się na zwiększoną efektywność produkcji w Państwa firmie. Narzędzia specjalne wykonujemy według indywidualnych potrzeb i wskazań naszych klientów.

Nasza fabryka narzędzi specjalnych konstruuje narzędzia oparte na standardowych rozwiązaniach, a także w oparciu o rysunki lub przygotowaną dokumentację. Projektujemy również narzędzia na podstawie rysunku konkretnych detali, do których produkcji ma być przystosowane narzędzie.

Nowoczesny park maszynowy pozwala dostarczyć nam narzędzia skrawające o wyjątkowo wymagającej budowie, a także wysokiej trwałości. Wszystkie możliwe operacje od projektowania, przez produkcję po kontrolę jakości realizujemy bez pośredników, w naszej firmie. Wykonujemy narzędzia specjalne z wysokiej klasy węglika spiekanego, lutowane, a także ze stali proszkowej i jej innych rodzajów. Każdy projekt aktywnie konsultujemy z klientami, a przed wysyłką wszystkie narzędzia przechodzą dokładny proces kontroli jakości.

Narzędzia specjalne JG Precision Tools

OFERUJEMY OPRAWKI NARZĘDZIOWE CNC I ICH PROFESJONALNY SERWIS

Oprawki narzędziowe stanowią jeden z kluczowych czynników decydujących o produktywności obróbki skrawaniem. W JG Precision Tools stawiamy na najlepsze rozwiązania dostępne na rynku i współpracę z silnymi partnerami. Jesteśmy jedynym i wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem EWS Tool Technologies w Polsce. To światowy lider dziedzinie napędzanych i statycznych oprawek do tokarek i największy niemiecki producent oprawek tokarskich.

JG Precision Tools jest jedynym dystrybutorem oprawek tokarskich EWS Tools w Polsce.

Projektujemy i przygotowujemy oprawki tokarskie dostosowane do indywidualnych potrzeb. Projektujemy niestandardowe rozwiązania w oparciu o określony standard uchwytów w maszynie, wedle wymagań klientów. Oprócz produkcji, oferujemy kompleksowy serwis i regenerację oprawek do tokarek CNC. Jesteśmy w stanie zregenerować praktycznie każdy model oprawki, również innych producentów niż EWS, w tym m.in. WTO, Eppinger Alps, Alberti Gerrardi, Benz, Bristol/Parlec, Crasman, Maduala, Evermore, Heimatec, MT Marchei, OMG, PCM, Wagner, Mimatic, Algra, Berger.

Marek Dziuba

Kierownik Działu Konstrukcyjnego

Telefon: +48 81 440 83 44

POTRZEBUJESZ POMOCY LUB MASZ DODATKOWE PYTANIA?

Zapraszamy do kontaktu. Nasz ekspert z chęcią odpowie Ci na wszystkie pytania i doradzi w dobraniu odpowiedniego narzędzia. W 48 godzin przygotujemy dokumentację oraz wstępną wycenę każdego narzędzia, aktywnie konsultując z klientem każdą funkcję oraz specyfikację narzędzi.

Skontaktuj się z nami

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Administratorem danych osobowych jest JG PRECISION TOOLS. Więcej informacji dotyczących ochrony danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Klikając WYŚLIJ, akceptują Państwo wszystkie powyższe warunki.