Potrzebna wycena?

+48 81 468 00 30 biuro@jg-group.pl

DAJ NARZĘDZIOM DRUGIE ŻYCIE!

Narzędzia do produkcji kół zębatych, tak samo jak inne narzędzia monolityczne nadają się do regeneracji. Niezależnie czy są to dłutaki Fellowsa czy narzędzia pracujące metodą Power Skivingu, proces regeneracji jest bardzo szybki i wydajny. Przy dodatkowo wysokiej oszczędności względem zakupu nowych sztuk.

W JG Precision Tools oferujemy kompleksowy proces regeneracji narzędzi z dodatkowym nałożeniem powłok PVD, które dostosowujemy pod indywidualne potrzeby Klienta.

REGENERACJA – ALTERNATYWA DLA ZAKUPU NOWYCH SZTUK

Zarówno narzędzia do dłutowania metodą Fellowsa i Power Skivingu można regenerować, co pozwala na znaczne obniżenie kosztów. Taka regeneracja polega na ostrzeniu krawędzi skrawającej poprzez szlifowanie powierzchni natarcia czoła narzędzia. Przy tym zmianie nie ulega ewolwenta zębów. Jednorazowo przy regeneracji ściąga się około od 0,3 mm do 0,6 mm, a narzędzia mogą być regenerowane wielokrotnie. Koszt takiej regeneracji zamyka się w granicach kilkuset złotych, co stanowi ułamek ceny nowego narzędzia!

Zalety regeneracji dłutaków Fellowsa i narzędzi do Power Skivingu

Szybkość realizacji

Proces regeneracji jest dosyć prosty. Wykonujemy go na specjalistycznej maszynie ANCA GCX, a całość trwa maksymalnie kilka godzin.

Specjalna powłoka PVD

Po zeszlifowaniu i preparacji krawędzi skrawającej, w kolejnym etapie na narzędzia nakładana jest specjalna powłoka przeznaczoną dla narzędzi do obróbki kół zębatych. Powłoki PVD nakładamy w naszej firmie, ponieważ posiadamy całą niezbędną technologię do przeprowadzenia profesjonalnej obsługi regeneracji.

Wielokrotna regeneracja

Dłutaki Fellowsa i narzędzia do Power Skivingu można regenerować wielokrotnie. Jednorazowo przy regeneracji ściąga się około od 0,3 mm do 0,6 mm.

Ekologiczny proces

Regeneracja w porównaniu z produkcja od początku narzędzia jest zdecydowanie bardziej ekologicznym procesem. Generujemy mniejszą ilość odpadów, a wszystko to dla dobra naszej wspólnej planety.

Marek Dziuba

Kierownik działu konstrukcyjnego

Telefon: +48 81 440 83 44

Szukasz sposobów na obniżenie kosztów produkcji kół zębatych?

Postaw na regenerację. W JG Group świadczymy usługi z zakresu regeneracji takich narzędzi w średnicach od 60 mm do 240 mm. Posiadamy wszystkie niezbędne maszyny, by proces przeprowadzać na miejscu, bez pośredników. W ten sposób jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjną cenę i szybki czas realizacji regeneracji.

Zapraszam do bezpośredniego kontaktu.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Administratorem danych osobowych jest JG PRECISION TOOLS. Więcej informacji dotyczących ochrony danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Klikając WYŚLIJ, akceptują Państwo wszystkie powyższe warunki.