Potrzebna wycena?

+48 81 468 00 30 biuro@jg-group.pl

NARZĘDZIA DO POWER SKIVINGU

Linia narzędzi Skiving+ Standarized została stworzona do frezowania kół zębatych metodą Power Skivingu.

To zaawansowane technologicznie podejście do obróbki, które umożliwia produkcję złożonych kształtów zębów, z wyjątkową precyzją i efektywnością. Power Skiving łączy w sobie frezowanie obwiedniowe i kształtowanie kół zębatych poprzez ciągłe „walcowanie” materiału z posuwem osiowym. Gwarantuje w ten sposób wysoką oszczędność czasową oraz kosztową względem tradycyjnych metod wytwarzania kół zębatych.

Narzędzia do produkcji kół zębatych Skiving+

Narzędzia Skiving+ Standarized wykonujemy z węglika spiekanego oraz stali szybkotnącej wytworzonej w technologii spieków w dwóch wariantach:
  • trzpieniowym wykonanym zgodnie z normą DIN 3960
  • walcowym wykonanym zgodnie z normą DIN 3960

Wszystkie narzędzia oferujemy z dodatkową możliwością wyboru powłoki poprawiającej właściwości i pracę narzędzia. Sprawdź jakie moduły dostępne są w sprzedaży na stronie JG Precision Tools, a jeżeli jesteś zainteresowany indywidualną wyceną i projektem, zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem.

Jakie zalety ma produkcja kół zębatych metodą Power Skivingu?

Uproszczony proces produkcji

Dzięki zaawansowanemu technologicznie podejściu do obróbki możliwe jest tworzenie skomplikowanych kształtów zębów za pomocą jednej, wielofunkcyjnej obrabiarki.

Wydajność pracy

Power Skiving pozwala na obróbkę uzębień od 6 do nawet 12 razy szybciej w stosunku do dłutowania metodą Fellows’a czy obróbki obwiedniowej.

Dodatkowe oszczędności

Wysoka wydajność pracy na sucho, bez cieczy chłodzącej generuje dodatkowe oszczędności.

Dostosowanie

Jesteśmy elastycznym producentem, gotowym dostosować nasze narzędzia do indywidualnych potrzeb klientów. Masz specjalne wymagania dotyczące geometrii zębów, materiałów czy innych parametrów obróbki? Chętnie pomożemy w zapewnieniu idealnego dostosowania do stawianych wymagań.

Marek Dziuba

Kierownik działu konstrukcyjnego

Telefon: +48 81 440 83 44

Potrzebujesz pomocy lub masz dodatkowe pytania?

Napisz do mnie. Z chęcią doradzę Ci w dobraniu odpowiednich narzędzi dla Twojej firmy, a także przedstawię możliwości wspólnej współpracy.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Administratorem danych osobowych jest JG PRECISION TOOLS. Więcej informacji dotyczących ochrony danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Klikając WYŚLIJ, akceptują Państwo wszystkie powyższe warunki.