Potrzebna wycena?

+48 81 468 00 30 biuro@jg-group.pl

DAJ NARZĘDZIOM DRUGIE ŻYCIE

Zużyte narzędzia niekoniecznie muszą trafić na „złom”. W JG Precision Tools zajmujemy się kompleksową regeneracją zarówno narzędzi monolitycznych jak i składanych.

Korzyści, jakie niesie ze sobą regeneracja to przede wszystkim wysoka oszczędność. To aż do 75% kosztów, względem zakupu nowych narzędzi. Zwróć do nas swoje narzędzia do pełnej regeneracji i generuj oszczędności w procesie produkcji!

ZAPYTAJ O REGENERACJĘ

Regeneracja narzędzi do produkcji kół zębatych

REGENERACJA OD A DO Z

OSTRZENIE, NAPAWANIE, NAPRAWA, NAKŁADANIE POWŁOK PVD

Dzięki odpowiedniemu użytkowaniu i dobraniu parametrów, możesz dać swoim narzędziom skrawającym nowe życie! Regeneracja nie oznacza utraty ich właściwości – dobrze zregenerowane narzędzia praktycznie niczym nie różnią się od nowych. Podczas regeneracji można nie tylko odtworzyć wszystkie parametry (wymiary, geometrię), ale również je zmodyfikować. Co ważne, proces ten można powtórzyć kilkukrotnie, co generuje znaczne oszczędności.

O tym, czy narzędzie nadaje się do regeneracji, decyduje jego stan. Dlatego tak ważne jest odpowiednie użytkowanie i dobranie narzędzia do konkretnej pracy. Dzięki temu zyskujemy możliwość wielokrotnej regeneracji, oszczędzając pieniądze i chroniąc środowisko poprzez ograniczenie zużycia metali ziem rzadkich. Dbaj o swoje narzędzia – to się opłaca!

Zregenerowane narzędzia skrawajace

 

CHCESZ SIĘ DOWIEDZIEĆ CZY TWOJE NARZĘDZIA NADAJĄ SIĘ DO REGENERACJI?

Napisz do nas na adres mailowy wycena@jg-group.pl lub zadzwoń na numer telefonu +48 81 440 83 44. Nasz zespół konstruktorów dokładnie przeanalizuje Twoje zapytanie oraz zapozna się z rodzajem narzędzia. Jeżeli będziemy mogli przeprowadzić regenerację Twoich narzędzi, wyślemy Ci szczegółową wycenę, w której przedstawi dokładne koszty takiej usługi. Gwarantujemy bardzo atrakcyjną cenę w porównaniu z zakupem nowych narzędzi. Wszystkie maszyny i piece niezbędne do przeprowadzenia regeneracji narzędzi monolitycznych, dłutaków Fellowsa, Skivingu oraz narzędzi składanych czy oprawek CNC posiadamy na miejscu, w naszym zakładzie produkcyjnym. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjną cenę, a co najważniejsze krótki okres realizacji. Zapraszamy do kontaktu po więcej szczegółów.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Administratorem danych osobowych jest JG PRECISION TOOLS. Więcej informacji dotyczących ochrony danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Klikając WYŚLIJ, akceptują Państwo wszystkie powyższe warunki.