Potrzebna wycena?

+48 81 468 00 30 biuro@jg-group.pl

SKONFIGURUJ SWOJE NARZĘDZIE
DO SKIVINGU

Dostosuj narzędzie do swoich indywidualnych potrzeb. Narzędzia z linii Skiving+ Special Solution przygotowujemy na specjalne zamówienie. Od podstaw, w pełnej współpracy z naszymi Klientami.

W tabeli poniżej znajdują się wszystkie konfigurowalne cechy i parametry techniczne narzędzia. Spisz opcje, dostosowując narzędzie do potrzeb Twojej firmy. Następnie napisz bezpośrednio do naszego działu konstrukcyjnego na adres mailowy.

Skiving+ Special Solution wykonujemy zgodnie z normą DIN 3960 z węglika spiekanego oraz stali szybkotnącej wytworzonej w technologii spieków. Narzędzia oferujemy w wariantach trzpieniowym oraz walcowym.

NAPISZ DO NAS

Dłutak do frezowania kół zębatych metodą Power Skivingu

Narzędzia z linii SKIVING+ Special Solution przeznaczone są do obróbki zgrubnej dużych partii szerokiego zakresu kół zębatych (moduły 2-9 mm). Jeżeli są Państwo zainteresowani konfiguracją narzędzi Skiving+ i dostosowaniem ich do indywidualnych potrzeb swojej firmy, zachęcamy do kontaktu. Nasi eksperci z chęcią pomogą w dobraniu idealnych parametrów narzędzia.

 

MOŻLIWOŚCI KONFIGURACJI

 

Rodzaj przekładniWewnętrzny/Zewnętrzny
Liczba zębów
Moduł
Kierunek helisyLewo/Prawo/Prosto
Kąt pochylenia helisy (α)
Średnica podziałowa (D3)
Średnica zewnętrzna (D2)
Średnica korzenia (D1)
Klasa dokładności5/6/7/8/9/10
Średnica pomiarowa (dop)
Średnica sworznia pomiarowego (dp)
Wykończenie normalnej grubości zęba
Preferowany rodzaj narzędziaTrzon/Dysk
Model maszyny
Preferowany kąt przystawienia

Marek Dziuba

Kierownik działu konstrukcyjnego

Telefon: +48 81 440 83 44

Potrzebujesz pomocy lub masz dodatkowe pytania?

Napisz do mnie. Z chęcią doradzę Ci w dobraniu odpowiednich narzędzi dla Twojej firmy, a także przedstawię możliwości wspólnej współpracy.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Administratorem danych osobowych jest JG PRECISION TOOLS. Więcej informacji dotyczących ochrony danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Klikając WYŚLIJ, akceptują Państwo wszystkie powyższe warunki.