Potrzebna wycena?

+48 81 468 00 30 biuro@jg-group.pl

JG PRECISION TOOLS

ZAUFANY PRODUCENT NARZĘDZI SKRAWAJĄCYCH

OD 2005 ROKU BUDUJEMY POZYCJĘ LIDERA NA RYNKU NARZĘDZI SKRAWAJĄCYCH ORAZ CZĘŚCI MASZYN I OPRZYRZĄDOWANIA DLA PRZEMYSŁU. NASZ ZESPÓŁ TWORZĄ LUDZIE PROFESJONALNI, ZAANGAŻOWANI, PEŁNI PASJI I ENERGII DO DZIAŁANIA.

JG Precision Tools - poznaj nas bliżej

W JG Precision Tools zajmujemy się sprzedażą, produkcją, a także pełną obsługą serwisową narzędzi do obróbki metalu. Wykonujemy obróbki cieplno-chemiczne i nakładamy powłoki PVD w technologii napylania (sputtering). Oprócz pozycji katalogowych, tworzymy narzędzia skrawające na indywidualne zamówienie każdego Klienta.

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalizm i otwartość naszego zespołu projektujemy narzędzia specjalne. Według projektów naszych Klientów – dostosowane do zindywidualizowanych wymagań i potrzeb. Wszystkie możliwe operacje od projektowania, przez produkcję po kontrolę jakości realizujemy bez pośredników, w naszym parku maszynowym. To dzięki temu dostarczamy niezwykle skomplikowane narzędzia skrawające, o wysokiej trwałości, z zachowaniem bardzo krótkiego czasu realizacji.

Jako wieloletni producent narzędzi skrawających opracowaliśmy własne narzędzia z serii HUMM. Zaprojektowaliśmy od podstaw noże tokarskie składane z chłodzeniem wewnętrznym i podwójnym dociskiem płytki, a także wytaczaki tokarskie z tłumikiem drgań. W ramach serii HUMM stworzyliśmy też frezy do metalu z węglika spiekanego, nowoczesne imadła samocentrujące oraz rewolucyjne narzędzia do Skivingu.

Misją naszej firmy jest nieustanny rozwój, inwestowanie w innowacyjne rozwiązania oraz współpraca z silnymi Partnerami. Tak wyznaczoną strategię kontynuujemy w 2023 roku!

 

TRZYKROTNIE ZWYCIĘŻYLIŚMY W ANCA TOOL OF THE YEAR

Nasza firma JG Group została trzykrotnie wyróżniona w kategorii #Virtual-Tools. Status zwycięzcy, wśród światowej klasy firm zajmujących się gridingiem narzędzi, czyni nas jeszcze bardziej rozpoznawalnymi na rynku. Dodatkowo daje nam możliwość zaistnienia na nowych globalnych rynkach. Była to również niesamowita okazja do zaprezentowania możliwości szerszej publiczności na całym świecie i niepodważalnym dowodem potwierdzającym umiejętności pracowników JG Precision Tools.

W tym roku również wzięliśmy udział w konkursie w obydwu kategoriach – #Virtual-Tool i #MadeOnANCA. Tak samo jak w dwóch wcześniejszych odsłonach, awansowaliśmy do finału. To oznacza, że znaleźliśmy się w gronie 6 najlepszych firm na całym świecie. Dzisiaj już wiemy, że wygraliśmy konkurs w konkurencji narzędzi wirtualnych, którego wyniki zostały ogłoszone 20.09.2023r. w trakcie międzynarodowych targów EMO HANNOVER 2023. Cieszymy się, że wysokie kompetencje i kreatywne podejście naszego zespołu zostały ponownie docenione.

 

WSPIERAMY MŁODYCH MISTRZÓW
JG GROUP SPONSOREM MOTORU LUBLIN

JG Group oficjalnym sponsorem żużlowego Motoru Lublin

W 2023 roku rozpoczęliśmy współpracę z żużlowym Motorem Lublin. Zostaliśmy oficjalnym sponsorem głównym szkółki żużlowej oraz jednego z młodych wychowanków – Szymona Wierzchowskiego. Aktywnie angażujemy się we wsparcie i rozwój sportu w naszym mieście oraz nieustanną poprawę warunków szkolenia naszych młodych mistrzów. Speedway Motor Lublin to aktualny i dwukrotny Mistrz Polski na żużlu, który jest obecnie najbardziej rozpoznawalnym ośrodkiem żużlowym w naszym kraju, a może nawet na całym świecie!

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Administratorem danych osobowych jest JG PRECISION TOOLS. Więcej informacji dotyczących ochrony danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Klikając WYŚLIJ, akceptują Państwo wszystkie powyższe warunki.