Jak sprawdzają się w pracy 5-osiowe imadła Humm Clamp? Zobacz nagrania

Maciej Gierej
Imadła
25.01.2024
Oceń wpis:

5 - 1

5
(1)

5-OSIOWE IMADŁA CENTRYCZNE HUMM CLAMP

Imadła HUMM CLAMP i ich krótka charakterystyka

Systemy mocowania HUMM CLAMP to imadła przystosowane do pracy przy obróbce 5-osiowej. Jedną z ich najbardziej wyróżniających cech jest modułowa budowa. Nasze niestandardowe podejście do eksploatacji imadeł pozwala naszych klientom na zakup wybranych elementów, bez potrzeby zamówienia całego zestawu. Oddzielny zakup szczęk, wymiennych wkładek ząbkowych jest zdecydowanie korzystniejszy finansowo dla każdego klienta, gdy z powodu błędu ludzkiego uszkodzeniu ulegnie tylko jedna z części imadła, a pozostała jest w pełni sprawna.

Ich kolejnym ważnym atutem jest wysoka siła zacisku, przekraczająca 35 kN. Co to oznacza w praktyce? Wyeliminowaliśmy potrzebę wcześniejszego przygotowania krzywej kostki do obróbki. Zacisk w ząbkach przy tak dużej sile zapewnia stabilność obróbki, przy zredukowanym do minimum niebezpieczeństwie wyrwania detalu z kostki.

Imadła HUMM charakteryzuje jeszcze jedna istotna cecha. Łatwość i szybkość przezbrojenia. Wymiana szczęk trwa kilkanaście sekund, a operator nie potrzebuje do wymiany żadnego narzędzia. Szczęki mocowane są na tzw. jaskółczy ogon.

Mocowanie szczęk imadła Humm Clamp na jaskółczy ogon

Jak sprawdzają się w pracy nasze 5-osiowe imadła?

Niewiedza na temat naszego produktu może potencjalnie budzić w Tobie wątpliwości. Czy imadła HUMM CLAMP na pewno sprawdzą się w moim przypadku? Brak montażu na śruby może przecież powodować unoszenie szczęk, albo osłabiać zacisk kostki w szczękach. By rozwiać potencjalne wątpliwości zapraszamy do obejrzenia filmów z pracy imadeł HUMM CLAMP. Obejrzyj i przekonaj się czy nasz system mocowania jest dla Ciebie.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani dokładną specyfikacją naszych zestawów imadeł lub ich poszczególnych elementów, gorąco zachęcamy do odwiedzenia zakładki “5-osiowe imadła centryczne” na stronie JG Precision Tools. Po więcej informacji zapraszamy do naszego biura, kontaktując się z nami telefonicznie bądź mailowo.

📧 biuro@jg-group.pl | ☎️ +48 81 468 00 30