Potrzebna wycena?

+48 81 468 00 30 biuro@jg-group.pl

5-osiowe imadła centryczne

IMADŁA 5-OSIOWE HUMM CLAMP

Modułowe 5-osiowe imadła centryczne HUMM CLAMP z wymiennymi szczękami i wkładkami ząbkowymi to rewolucja na rynku systemów mocujących. Nasze niestandardowe podejście w dziedzinie imadeł 5-osiowych zapewnia oszczędności materiałowe oraz czasowe. Gwarantujemy przy tym stabilny proces produkcji w Twojej firmie.

Łatwa i szybka wymiana kluczowych elementów bez użycia narzędzi. Stabilny chwyt, brak zjawiska skręcania, podnoszenia lub blokowania szczęk oraz duża powtarzalność i siła mocowania. To właśnie te cechy charakteryzują serię imadeł centrycznych HUMM CLAMP i sprawiają, że nasze imadła do frezarki CNC idealnie sprawdzą się do pracy w ciężkich warunkach.

Wybierz Produkty

POZNAJ ZALETY NASZEGO ROZWIĄZANIA

Skuteczny system mocowania

W naszych imadłach 5-osiowych nie występuje zjawisko skręcania, podnoszenia lub blokowania szczęk. Dodatkowym autem jest bardzo wysoka powtarzalność (+/-0,01) i duża siła mocowania (35 kN). Mimo chwytu za bardzo nieduży obszar detalu, nasze imadła 5-osiowe zapewniają wysoką stabilność i brak wyrywania elementów.

Wymienne elementy imadła

Co w sytuacji, gdy operator CNC w trakcie pracy uszkodzi szczękę? Dzięki naszemu systemowi wymiennych szczęk, nie trzeba kupować całego imadła centrycznego, a wystarczy wymienić jego uszkodzoną część.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Administratorem danych osobowych jest JG PRECISION TOOLS. Więcej informacji dotyczących ochrony danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Klikając WYŚLIJ, akceptują Państwo wszystkie powyższe warunki.