JG Group – sponsor główny szkółki żużlowej Orlen Oil Motoru Lublin

Maciej Gierej
Ogólne
22.04.2024
Oceń wpis:

5 - 1

5
(1)

JG Group sponsorem szkółki żużlowej Orlen Oil Motoru Lublin

 

Napędzamy Młodych Mistrzów!

Firma JG Group od czerwca 2023 jest sponsorem głównym szkółki żużlowej Orlen Oil Motoru Lublin. W ramach umowy nasze logo będzie widoczne na strojach młodych zawodników, a także na obiekcie przy ulicy Kresowej. Umowa została podpisana do końca sezonu 2024.

 

Dlaczego zdecydowaliśmy się na ten krok?

Żużel to sport z wieloletnią tradycją w Lublinie, a Motor Lublin jest obecnie najlepszą drużyną w Polsce. W tym sezonie powalczy o trzeci tytuł mistrzowski z rzędu! Pracownicy naszej firmy od lat uczestniczą w spotkaniach jako kibice. I my również chcieliśmy aktywnie wspierać rozwój tej dyscypliny, nie ograniczając się jedynie do kibicowania. Postanowiliśmy zaangażować się we wsparcie szkółki, by Lublin szkolił młodych zawodników, a przy okazji zapewniał rozrywkę i możliwość rozwoju talentów w naszym mieście. Wierzymy, że sponsorując szkolenie młodych talentów, przyczyniamy się do rozwoju tej dyscypliny sportu. Otwieramy również nowe możliwości dzieciom i początkującym zawodnikom w naszym mieście.

Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej współpracy szkółka żużlowa Motoru Lublin stanie się jednym z najlepszych ośrodków szkoleniowych w Polsce. Życzymy młodym zawodnikom wielu sukcesów na żużlowych torach!

 

Rozszerzyliśmy współpracę z jednym z młodych talentów – Szymonem Wierzchowskim

W ramach działalności sponsorskiej zaangażowaliśmy się również we wsparcie indywidualne jednego z młodych adeptów szkółki – 15 letniego Szymona Wierzchowskiego. Szymon poczynił spore postępy w ostatnim sezonie i ma duże szanse, by po skończeniu 16 lat zadebiutować w rozgrywkach ligowych U24 PGE Ekstraligi. To specjalna liga, która powstała z inicjatywy najlepszych klubów żużlowych w Polsce. W jej zamysł wpisany jest rozwój najmłodszych zawodników i szansa do zaprezentowania się szerszemu gronu młodzieżowców na polskim i światowym rynku zawodników zawodowych. To również dodatkowa okazja dla startów, które są wyjątkowo ważne w rozwoju kariery i nauki jazdy na wielu torach w polskiej lidze.

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych, gdzie będziemy informować o postępach młodych zawodników, w tym Szymona Wierzchowskiego!

Facebook    LinkedIn