Potrzebna wycena?

+48 81 468 00 30 biuro@jg-group.pl

IMADŁA 5-OSIOWE
HUMM CLAMP

Modułowe 5-osiowe imadła centryczne HUMM CLAMP z wymiennymi szczękami i wkładkami ząbkowymi to rewolucja na rynku systemów mocujących. Nasze niestandardowe podejście w dziedzinie imadeł 5-osiowych zapewnia oszczędności materiałowe oraz czasowe. Gwarantujemy przy tym stabilny proces produkcji w Twojej firmie.

Łatwa i szybka wymiana kluczowych elementów bez użycia narzędzi. Stabilny chwyt, brak zjawiska skręcania, podnoszenia lub blokowania szczęk oraz duża powtarzalność i siła mocowania. To właśnie te cechy charakteryzują serię imadeł centrycznych HUMM CLAMP i sprawiają, że nasze imadła do frezarki CNC idealnie sprawdzą się do pracy w ciężkich warunkach.

ZOBACZ NAGRANIE

GENERUJ OSZCZĘDNOŚCI DZIĘKI MODUŁOWEJ BUDOWIE IMADEŁ HUMM CLAMP

 

Każde imadło – centryczne, precyzyjne, czy też maszynowe powinno być przede wszystkim użyteczne dla operatora CNC. Jego proces (praca) powinien być stabilny, szybki i bez przestojów. Operatorzy CNC tracą wiele czasu na próby prostego ustawienia kostki, dokładając różnego rodzaju podkładki, gdzie w tym straconym czasie mogliby już dawno przystąpić do pracy, nie mierząc się z takimi problemami. A przecież w każdej branży kluczowa jest efektywność pracy i cenny czas.

5-osiowe imadła centryczne Humm Clamp cechuje brak zjawiska podnoszenia szczęk i stabilne mocowanie obrabianej kostki za jedyne 2 mm chwytu, dzięki bardzo wysokiej sile zacisku. Dodatkowo dajemy możliwość zakupy imadeł „na części”. Dlaczego?

Szybkie zakupy na części

W pracy nawet najbardziej doświadczonego operatora potrafią wkraść się błędy i pomyłki. Przefrezowana szczęka – czy zawsze musi oznaczać wysokie wydatki? W imadłach Humm Clamp wszystkie elementy można zakupić „na części”. Bez konieczności zakupu całego zestawu. Warto jednak pamiętać, że nie każde uszkodzenie oznacza zakupy nowych części. Nasze wkładki ząbkowe są symetryczne, dlatego wystarczy zamienić ją stronami i można pracować dalej!

Skróć proces produkcji w swojej firmie. Zmniejsz ryzyko kosztowe związane z uszkodzeniem i potrzebą wymiany całego imadła 5-osiowego. Zoptymalizuj pracę swojego zespołu.

WOLISZ ZAPOZNAĆ SIĘ TRADYCYJNYM KATALOGIEM?

Pobierz katalog 5-osiowych imadeł centrycznych Humm Clamp i sprawdź co możemy Ci zaoferować.

KATALOG HUMM CLAMP

5-osiowe imadło Humm Clamp

POZNAJ ZALETY NASZEGO ROZWIĄZANIA

Polski produkt

JG Precision Tools jest polską firmą produkcyjną. Nie jesteśmy firmą handlową. Imadła zostały od podstaw wykonane w naszym zakładzie produkcyjnym w Lublinie. Wszystkie operacje, od wstępnej obróbki materiału po obróbkę cieplno-chemiczną elementów wykonujemy bez pośredników.

Skuteczny system mocowania

W naszych imadłach 5-osiowych nie występuje zjawisko skręcania, podnoszenia lub blokowania szczęk. Dodatkowym autem jest bardzo wysoka powtarzalność (+/-0,01) i duża siła mocowania (35 kN). Mimo chwytu za bardzo nieduży obszar detalu, nasze imadła 5-osiowe zapewniają wysoką stabilność i brak wyrywania elementów.

Wymienne elementy imadła

Co w sytuacji, gdy operator CNC w trakcie pracy uszkodzi szczękę? Dzięki naszemu systemowi wymiennych szczęk, nie trzeba kupować całego imadła centrycznego, a wystarczy wymienić jego uszkodzoną część. Dodatkowo przy uszkodzeniu samej wkładki ząbkowej nasi Klienci mogą dokupić samą wkładkę, bez kupowania całej szczęki.

Bardzo twarde wkładki ząbkowe

Modułowa budowa pozwoliła nam również na stworzenie wyjątkowo twardej wkładki ząbkowej w szczęce, przekraczającej 62 HRC. W konkurencyjnych rozwiązaniach nie stosuje się wymiennych wkładek, a z uwagi na skomplikowany proces frezowania ząbków w litej szczęce, twardość materiału nie przekracza 50 kilku HRC. Wysoka siła zacisku umożliwia stabilną obróbkę, chwytając jedynie za 3 mm kostki!

Agresywna obróbka bez pre-stampingu

Maszyna do pre-stampingu odciska w obrabianej kostce ząbki umożliwiając złapanie kostki za 3 mm i agresywną obróbkę. W przypadku 5-osiowych imadeł centrycznych Humm Clamp taka maszyna jest zbędna, ponieważ dzięki wysokiej twardości wkładek i dużej sile zacisku, wkładki same odciskają się w kostce zapewniając niezwykle stabilny chwyt, bez wyrywania detalu w nawet maksymalnie agresywnej obróbce!

Sławomir Daniluk

Konstruktor

Potrzebujesz pomocy lub masz dodatkowe pytania?

Napisz do mnie. Z chęcią doradzę Ci w dobraniu odpowiednich systemów mocowań dla Twojej firmy, a także przedstawię możliwości  współpracy.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Administratorem danych osobowych jest JG PRECISION TOOLS. Więcej informacji dotyczących ochrony danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Klikając WYŚLIJ, akceptują Państwo wszystkie powyższe warunki.