Potrzebna wycena?

+48 81 468 00 30 biuro@jg-group.pl

Realizacje

Seryjna produkcja fazowników wstecznych

Fazowniki wsteczne

WYKONANE NARZĘDZIE

Seryjna produkcja narzędzi specjalnych nie jest nam obca. Na grafice przedstawiamy przygotowane przez naszą firmę fazowniki wsteczne.

Zobaczcie jak małe są te fazowniki. Efekty ich pracy można oglądać pod mikroskopem lub przez lupę. W ich działaniu liczy się najdrobniejsza precyzja, dokładność i powtarzalność.

Fazownik to narzędzie skrawające, które służy do wykonywania faz na obrabianych przedmiotach. Faza to skośny, prostoliniowy lub łukowy skok na krawędzi przedmiotu. Fazowniki wsteczne to rodzaj fazowników, które mają zęby skierowane w kierunku przeciwnym do kierunku obrotu narzędzia. Dzięki temu faza jest wykonywana od razu po wyjściu narzędzia z obrabianego przedmiotu.


ZALETY FAZOWNIKÓW WSTECZNYCH
  • Wyeliminowanie odprysków

Dzięki temu, że faza jest wykonywana od razu po wyjściu narzędzia z obrabianego przedmiotu, nie ma możliwości oderwania się cząstek materiału i powstania odprysków.

  • Zwiększenie wydajności

Fazowniki wsteczne mogą wykonywać fazę w jednym ruchu, co pozwala na zwiększenie wydajności obróbki.

  • Zmniejszenie zużycia narzędzia

Fazowniki wsteczne narażone są na mniejsze obciążenia niż fazowniki czołowe, co pozwala na zmniejszenie zużycia narzędzia.


Jeżeli są Państwo zainteresowani narzędziami dla branży lotniczej, nasi eksperci posiadają doświadczenie w projektowaniu i produkcji narzędzi spełniających nawet najbardziej rygorystyczne wymagania. Zapraszamy do kontaktu!

NAPISZ DO NAS

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Administratorem danych osobowych jest JG PRECISION TOOLS. Więcej informacji dotyczących ochrony danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Klikając WYŚLIJ, akceptują Państwo wszystkie powyższe warunki.