Potrzebna wycena?

+48 81 468 00 30 biuro@jg-group.pl

Realizacje

Pogłębiacz na płytki wymienne z chwytem

Pogłębiacz na płytki wymienne
Wykonane narzędzie

Pogłębiacz na płytki wymienne to narzędzie skrawające, które służy do pogłębiania otworów w materiale. Wykonany jest z metalu i ma wymienną płytkę skrawającą, która zapewnia ostrość i trwałość narzędzia.

Pogłębiacz na płytki wymienne działa poprzez usuwanie materiału z otworu za pomocą ostrzy płytki skrawającej. Płytka skrawająca jest przymocowana do trzpienia narzędzia i obraca się wraz z nim. Podczas obrotu płytka skrawająca tnie materiał w otworze.

Przy wyborze pogłębiacza należy wziąć pod uwagę następujące czynniki:

  • Średnica otworu, który ma być pogłębiony
  • Głębokość, na jaką ma być pogłębiony otwór
  • Materiał, w którym ma być pogłębiony otwór

Pogłębiacz na płytki wymienne jest narzędziem wielofunkcyjnym, które może być używane w różnych zastosowaniach. Jest to trwałe i wydajne narzędzie, które może pomóc w wykonaniu precyzyjnych otworów.


Jeżeli są Państwo zainteresowani podobnymi narzędziami, nasi eksperci posiadają doświadczenie w projektowaniu i produkcji narzędzi spełniających nawet najbardziej rygorystyczne wymagania. Zapraszamy do kontaktu!

NAPISZ DO NAS

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Administratorem danych osobowych jest JG PRECISION TOOLS. Więcej informacji dotyczących ochrony danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Klikając WYŚLIJ, akceptują Państwo wszystkie powyższe warunki.