Zwyciężyliśmy trzeci raz w ANCA Tool of The Year w kategorii #VirtualTool

Ogólne
02.10.2023
Oceń wpis:

5 - 1

5
(1)

 

JG Group zwyciężyło w konkursie ANCA Tool Of The Year 2023.

Po raz trzeci od 2020 zwyciężyliśmy w prestiżowym konkursie organizowanym przez firmę ANCA. Zwycięstwo w tegorocznej edycji w kategorii narzędzia wirtualnego w konkursie ANCA Tool Of The Year to dla nas ogromny zaszczyt. Cieszymy się, że wysokie kompetencje, a także kreatywne podejście naszego zespołu zostały ponownie docenione na świecie.

Przygotowując się do projektu narzędzia wirtualnego i spisując wstępne założenia, postanowiliśmy, że połączymy kreatywność z dziecięcą wyobraźnią. I tym razem stanęliśmy jako zespół na wysokości zadania, nie poprzestając na wcześniejszych zwycięstwach. Przygotowaliśmy projekt wirtualnego podłużnego pieska, przypominającego jamnika, który podobnie jak w przeszłości cieszył się dużym zainteresowaniem widzów. Dodatkowo pokazał nam także, jak duży potencjał posiadamy w naszym zespole projektowym.

Dziękujemy wszystkim, którzy oddali na nas swój głos w konkursie i pomogli nam w zdobyciu zwycięstwa. Udało się to pomimo  niezwykle silnie obsadzonego międzynarodowymi firmami konkursu ANCA. Już dzisiaj zabieramy się do ciężkiej pracy, by w 2024 roku powalczyć o czwarte zwycięstwo w kategorii #VirtualTool. Obiecujemy, że i w kolejnym roku powalczymy dodatkowo o zwycięstwo w kategorii głównej tj. #MadeOnAnca.