Potrzebna wycena?

+48 81 468 00 30 biuro@jg-group.pl

Narzędzia do Skivingu

NARZĘDZIA SKIVING+ DO PRODUKCJI KÓŁ ZĘBATYCH

SKIVING+ to produkty stworzone do produkcji kół zębatych rewolucyjną metodą Power Skivingu oraz metodą Fellowsa. 

Nowoczesna technologia produkcji kół zębatych zmienia obecnie obliczę obróbki. Dlatego, gdy potrzebna jest produkcja o zwiększonej wydajności, warto postawić na Power Skiving.

Narzędzia z linii SKIVING+ STANDARIZED zostały zaprojektowane od podstaw z myślą o frezowaniu kół zębatych metodą Power Skivingu. To zaawansowane technologicznie podejście do obróbki, które umożliwia produkcję złożonych kształtów zębów, z wyjątkową precyzją i efektywnością. Power Skiving łączy w sobie frezowanie obwiedniowe i kształtowanie kół zębatych poprzez ciągłe „walcowanie” materiału z posuwem osiowym. Gwarantuje w ten sposób wysoką oszczędność czasową oraz kosztową względem tradycyjnych metod wytwarzania kół zębatych.

W ofercie JG Precision Tools znajduje się także linia SHAPE+, która przeznaczona została do dłutowania kół zębatych prostych bądź śrubowych o uzębieniu wewnętrznym oraz zewnętrznym. Zapewnia szybką i niezawodną pracę pod wysokim obciążeniem.

Skiving+ - narzędzia do produkcji kół zębatych

Wybierz Produkty

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Administratorem danych osobowych jest JG PRECISION TOOLS. Więcej informacji dotyczących ochrony danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Klikając WYŚLIJ, akceptują Państwo wszystkie powyższe warunki.