Potrzebna wycena?

+48 81 468 00 30 biuro@jg-group.pl

Frezy VHM do metalu

Koliber, mimo że jest najmniejszym ptakiem, posiada niezrównaną szybkość, co czyni go najszybszym ptakiem na świecie. Częstotliwość precyzyjnych ruchów jego skrzydeł wynosi około 80-90 na sekundę.

To właśnie ten niezwykły ptak i jego szybkość oraz precyzja lotu stały się inspiracją dla stworzenia naszej, nie mniej wyjątkowej, kolekcji frezów VHM do metalu Humm Mill. To właśnie one cechują się najwyższą dokładnością frezowania.

W JG Precision Tools przygotowaliśmy 10 rodzajów frezów, wszystkie wykonane z węglika spiekanego. Wszystkie dostosowaliśmy do pracy w różnych materiałach. W zależności od zindywidualizowanych potrzeb oferujemy frezy trzpieniowe przystosowane do pracy, zarówno w materiałach miękkich, jak i twardych.

FREZY VHM DO METALU Z SERII HUMM MILL

Frezy trzpieniowe z węglików spiekanych  JG Precision Tools oferujemy w bogatym wachlarzu wariantów średnicy i zmiennej geometrii ostrza. Każda z serii jest przystosowana do obróbki innych materiałów, w tym m.in. stali, stali nierdzewnej, żelaza, aluminium oraz stopów tytanu.

Wszystkie wykonywane frezy sprzedajemy z powłokami PVD, które nakładamy w naszym zakładzie produkcyjnym. Ponadto w specyfikacji frezów na naszej stronie opisaliśmy twardości materiałów, do obróbki których je przystosowaliśmy oraz ich pokrycia PVD.

Sprawdź nasze wszystkie frezy z serii Humm Mill dostępne poniżej.

Frezy VHM do metalu z serii Humm Mill

Wybierz Produkty

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Administratorem danych osobowych jest JG PRECISION TOOLS. Więcej informacji dotyczących ochrony danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Klikając WYŚLIJ, akceptują Państwo wszystkie powyższe warunki.