Potrzebna wycena?

+48 81 468 00 30 biuro@jg-group.pl

FREZY VHM DO METALU
HUMM MILL

Koliber, mimo że jest najmniejszym ptakiem, posiada niezrównaną szybkość, co czyni go najszybszym ptakiem na świecie. Częstotliwość precyzyjnych ruchów jego skrzydeł wynosi około 80-90 na sekundę.

To właśnie ten niezwykły ptak i jego szybkość oraz precyzja lotu stały się inspiracją dla stworzenia naszej, nie mniej wyjątkowej, kolekcji frezów VHM do metalu Humm Mill. To właśnie one cechują się najwyższą dokładnością frezowania.

W JG Precision Tools przygotowaliśmy 10 rodzajów frezów, wszystkie wykonane z węglika spiekanego. Wszystkie dostosowaliśmy do pracy w różnych materiałach. W zależności od zindywidualizowanych potrzeb oferujemy frezy trzpieniowe przystosowane do pracy, zarówno w materiałach miękkich, jak i twardych.

SPRAWDŹ KATALOG FREZÓW

Frezy VHM do metalu Humm Mill

Jakie frezy z węglika posiadamy w ofercie?

Frezy trzpieniowe z węglików spiekanych  JG Precision Tools oferujemy w bogatym wachlarzu wariantów średnicy i zmiennej geometrii ostrza. Każda z serii jest przystosowana do obróbki innych materiałów, w tym m.in. stali, stali nierdzewnej, żelaza, aluminium oraz stopów tytanu.

Wszystkie wykonywane przez nas frezy sprzedajemy z powłokami PVD, które nakładamy w naszym zakładzie produkcyjnym. Ponadto specyfikacji frezów na naszej stronie opisaliśmy twardości materiałów, do obróbki których je przystosowaliśmy oraz ich pokrycia PVD.

Poniżej dostępne są nasze wszystkie frezy z serii Humm Mill.

Wolisz tradycyjny katalog?

Nie ma problemu! Zerknij do naszego katalogu przygotowanego w formie pliku PDF. Pamiętaj, że na naszej stronie dostępne są wszystkie te same informacje co w katalogu, a dodatkowo zamieszczamy tu dużo zdjęć i filmów promocyjnych.

 

POBIERZ KATALOG

Frezy VHM do metalu Humm Mill

Najważniejsze funkcje frezów VHM do metalu z serii Humm Mill

Frezy z funkcjami wiertła

Specjalnie zaprojektowana geometria Gasha umożliwia pracę po rampie 45 stopni. Narzędzie działa jak wiertło i frez. To oznacza, że w praktyce umożliwia ograniczenie ilości potrzebnych narzędzi oraz pozwala zaoszczędzić czas potrzebny na jego wymianę i przezbrojenie maszyny.

Frezy do obróbki szybkościowej

Zostały wyposażone w podwójny, stopniowany rowek wiórowy. Wyróżnia je ultra gładka powłoka PVD o temperaturze utleniania przekraczającej 1200 stopni Celsjusza. Narzędzia wykazują bardzo dużą odporność na ścieranie i wytrzymałość na adhezję.

Frezy do aluminium

Seria Humm Alu została zaprojektowana do pracy w stopach aluminium. Zwiększyliśmy odpowiednio grubość rdzenia by zachować wyższą sztywność oraz wyeliminować możliwość odciągania narzędzia przy ciężkiej obróbce.

Frezy kuliste

Dwu i czteroostrzowe ze zoptymalizowaną krawędzią skrawającą w kształcie litery "S". Ich geometria została zoptymalizowana do obróbki stali wysoko hartowanych.

Pogłębiacze

Humm SC-ASP posiadają trzy ostrza z nierównomierną podziałką, a każde ostrze posiada dodatkową zmienną skrętność. Połączenie tych dwóch czynników powoduje cichą i płynną pracę, bez wibracji.

Frezy uniwersalne

Seria Uni została została odpowiednio przygotowana, by możliwa była praca w bardzo różnych materiałach. Frez z tej serii sprawdzą się idealnie do obróbki zarówno żeliwa jak i stali w zakresie twardości do 44 HRC.

Frezy do gwintów

Nasza seria frezów z serii DT posiada specjalną geometrię, która pozwala na wykonanie gwintu z pełnym materiale bez konieczności wykonania otworu prowadzącego. Z uwagi na małe opory skrawania takie frezy są zdecydowanie bardziej żywotne niż tradycyjne gwintowniki.

Marek Dziuba

Kierownik działu konstrukcyjnego

Telefon: +48 81 440 83 44

Potrzebujesz pomocy lub masz dodatkowe pytania?

Napisz do mnie. Z chęcią doradzę Ci w dobraniu odpowiednich narzędzi dla Twojej firmy, a także przedstawię możliwości wspólnej współpracy.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Administratorem danych osobowych jest JG PRECISION TOOLS. Więcej informacji dotyczących ochrony danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Klikając WYŚLIJ, akceptują Państwo wszystkie powyższe warunki.