Odwiedź nas na EMO Hannover 2023

Ogólne
24.08.2023
Oceń wpis:

5 - 2

5
(2)

Jako firma specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości narzędzi skrawających z dumą ogłaszamy, że weźmiemy udział w nadchodzących Targach EMO Hannover 2023! To wyjątkowe wydarzenie w świecie przemysłu obróbki metali, które jest idealną okazją do spotkania się i wymiany wiedzy. A dodatkowo prezentacji naszych najnowszych osiągnięć.

 

Czym są targi EMO Hannover?

EMO Hannover to międzynarodowa wystawa maszyn narzędziowych, technologii obróbki metali i innowacji przemysłowych. To miejsce, gdzie producenci, inżynierowie, eksperci branżowi i pasjonaci z całego świata gromadzą się, aby zaprezentować oraz poznać najnowsze trendy, technologie i rozwiązania w dziedzinie obróbki metali. W tym roku wydarzenie odbędzie się w dniach 18-23 września na terenach targowych w Hannowerze.

 

Jesteśmy tam dla Was!

Mamy przyjemność ogłosić, że jako JG Group również weźmiemy udział w Targach EMO Hannover 2023. To dla nas wyjątkowa okazja, aby podzielić się z Państwem naszą pasją do narzędzi skrawających. To także możliwość przedstawienia, jakie innowacje wprowadziliśmy na przestrzeni ostatnich lat. Nasze stanowisko będzie prawdziwym źródłem inspiracji dla wszystkich, którzy interesują się obróbką metali, produkcją oraz nowoczesnymi technologiami.

 

Co zaprezentujemy w trakcie wydarzenia?

Targi będą okazją do zaprezentowania szerszej publiczności naszych rozwiązań do Power Skivingu. Narzędzia z linii SKIVING+ przeznaczone są do obróbki kół zębatych rewolucyjną metodą Power Skivingu, która umożliwia produkcję złożonych i skomplikowanych kształtów zębów od 6 do 12 razy szybciej względem tradycyjnych metod takich jak np. dłutowanie Fellowsa.

W trakcie wydarzenia przedstawimy także aktualny asortyment naszej marki tj. frezy do metali z linii HUMM MILL, noże antywibracyjne HUMM VIBRA, 5-osiowe imadła centryczne z systemem wymiennych szczęk HUMM CLAMP oraz noże HUMM HPC łączące w sobie technologię podwójnego docisku płytki i doprowadzenia cieczy chłodzącej bezpośrednio do strefy skrawania.

Dodatkowo planujemy przedstawić nasz nowy produkt, który obecnie nie jest jeszcze dostępny w sprzedaży. To maszyny vendingowe do wydawania narzędzi z rozbudowaną możliwością wyboru podzespołów wchodzących w skład automatu. Będzie to pierwsza okazja do obejrzenia premierowych produktów umożliwiających pełną kontrolę nad zasobami narzędziowymi w firmie, z intuicyjnym, wielofunkcyjnym ekranem dotykowym.

 

Odwiedź nasze stanowisko!

Zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska podczas tego wydarzenia. Znajdą nas Państwo w Hali 005, na stanowisku B94. Będziemy gotowi do rozmowy, dzielenia się wiedzą i prezentacji naszych produktów. Aby otrzymać bezpłatne bilety umożliwiające udział w EMO HANNOVER 2023, prosimy kliknąć w poniższy przycisk i wygenerować swoją wejściówkę.

 

WYGENERUJ BILET